• Asterix cross
  • Oirschot cross
  • GM Baanwedstrijd
  • Prijzen Circuit 14
  • Brabantse Kampioenschappen

Runnersworld

                                                    RunnersWorld Kempische Crosscompetitie 2022 -2023

 

GVAC
Witven cross

SV Fortuna '67
Drie dorpen Cross

AVR '69
L'Avant Sylvestre cross

Oirschot Atletiek
Auwjoars cross

AV DES
Dieprijt cross

AV Gen. Michaelis
Joe Mann Bosloop

AVV
Wedert cross

ESAV Asterix
Paarse Boscross

  Logo GVAC LogoFortuna LogoAVR69 Logoavoirschot des Logoavgm Logo avv atletiek valkenswaard E.S.A.V. Asterix Eindhovense Studenten Atletiekvereniging Asterix

 

Vrouwen Senioren
        7 6 12 3 1 4 5 8        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 1024774 Amber van Oort Eindhoven Atletiek 45 50 40 50 0 45 50 0 6 280 280  
2 868526 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 40 0 36 0 0 50 45 50 5 221 221  
3 456300 Evelien Lauwers GVAC 38 45 30 0 0 0 40 40 5 193 193  
4 1030271 Miranda van Bussel Eindhoven Atletiek 34 0 29 45 0 0 0 36 4 144 144  
5 523503 Maureen de Bresser Generaal Michaelis 32 40 27 0 0 40 0 0 4 139 139  
6 527887 Jolien Bruininx AVR’69 0 36 26 0 0 38 36 0 4 136 136  
7 793165 Tessa Mom GVAC 0 38 0 0 0 0 38 30 3 106 106  
8 L128 Carmen Reep Asterix 0 0 34 0 50 0 0 0 2 84 84  
9 L208 Eni van Bree Eindhoven 0 0 0 40 0 0 0 34 2 74 74  
10 535273 Jamie van Lieshout Eindhoven Atletiek 50 0 0 0 0 0 0 0 1 50 50  
11 L125 Shana Lauwers ATAC Turnhout 0 0 50 0 0 0 0 0 1 50 50  
12 L126 Sara van Grunsven Attila 0 0 45 0 0 0 0 0 1 45 45  
13 L206 Emma Leygnac Running Team Eindhoven 0 0 0 0 0 0 0 45 1 45 45  
14 L127 Tess van Randtwijk AV '34 0 0 38 0 0 0 0 0 1 38 38  
15 L207 Rianne de Croock Asterix 0 0 0 0 0 0 0 38 1 38 38  
16 460779 Tamara Troost-Renders GVAC 36 0 0 0 0 0 0 0 1 36 36  
17 L35 Frea Zwaag Eindhoven Atletiek 0 34 0 0 0 0 0 0 1 34 34  
18 L129 Birgit Massagé VABCO 0 0 32 0 0 0 0 0 1 32 32  
19 L209 Fenneke van den Brand GVAC 0 0 0 0 0 0 0 32 1 32 32  
20 L130 Fenna van Burg Prins Hendrik 0 0 28 0 0 0 0 0 1 28 28  
 
   Vrouwen Masters 35
        4 5 7 2 4 6 1 3        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 846474 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 50 50 50 0 50 50 0 50 6 300 300  
2 897128 Hanneke van der Meide Marvel 0 0 36 50 45 38 50 45 6 264 264  
3 858661 Mijke Aerts-Jennen Generaal Michaelis 45 38 32 45 38 34 0 40 7 272 240  
4 671012 Nicky de Jonge Eindhoven Atletiek 40 36 34 0 40 36 0 0 5 186 186  
5 L13 Angélique de Vries Eindhoven Atletiek 0 40 40 0 0 0 0 0 2 80 80  
6 L132 Hanneke van Breugel Nederlandse Triathlonbond 0 0 38 0 0 40 0 0 2 78 78  
7 L15 Anne Huver Eindhoven Atletiek 0 45 0 0 0 0 0 0 1 45 45  
8 L131 Anne Huver-Castelijns Eindhoven Atletiek 0 0 45 0 0 0 0 0 1 45 45  
9 L254 Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 45 0 0 1 45 45  
10 934677 Mirjam Peters Phoenix 38 0 0 0 0 0 0 0 1 38 38  
 
Vrouwen Masters 45
        3 6 8 3 1 2 1 1        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 l57 Marie-Sophie Schamp DES 0 38 34 0 50 50 0 50 5 222 222  
2 207282-1 Rian van der Burgt GVAC 45 50 50 50 0 0 0 0 4 195 195  
3 868235 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 50 45 45 0 0 0 0 0 3 140 140  
4 l17 Annelies van der Zwart Eindhoven Atletiek 0 40 40 0 0 0 0 0 2 80 80  
5 L38 Harriet van den bergh Marvel 0 34 0 40 0 45 0 0 3 119 119  
6 L19 Antoinet Hems Atletiek Oirschot 0 36 32 0 0 0 0 0 2 68 68  
7 L192 Judith de Bruin Atletiek Helden 0 0 0 0 0 0 50 0 1 50 50  
8 909617 Nicole Spruit GVAC 40 0 0 0 0 0 0 0 1 40 40  
9 L134 Kirsten Marinussen Eindhoven Atletiek 0 0 38 0 0 0 0 0 1 38 38  
10 L135 Hilde Schroven Looise AV 0 0 36 0 0 0 0 0 1 36 36  
11 L136 Jolien Stevels AV '34 0 0 30 0 0 0 0 0 1 30 30  
11 L318 Lianne Ivens DAK 0 0 0 45 0 0 0 0 1 45 45  
 
Vrouwen Masters 55
        0 1 1 2 0 1 1 1        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 541262 Rikie Huyberts Fortuna '67 0 50 50 50 0 50 50 50 6 300 300  
2 L354 Ria Weerts DAK 0 0 0 45 0 0 0 0 1 45 45  
 
Vrouwen Masters 65
        0 0 0 0 1 0 0 1        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 l210 Germa van de Kamp GVAC 0 0 0 0 50 0 0 50 2 100 100  
 
Vrouwen Korte Cross
        5 3 10 5 3 6 4 5        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 523707 Renee van Limpt AVR’69 40 0 29 0 45 36 38 38 6 226 226  
2 935332 Anne van de Meulengraaf Asterix 0 45 34 50 0 45 50 0 5 224 224  
3 1017946 Merel Koorengevel Asterix 38 40 28 40 40 0 0 0 5 186 186  
4 1037092 Lilla Zempléni Asterix 50 0 0 0 0 0 45 45 3 140 140  
5 207282-2 Rian van der Burgt GVAC 0 0 0 0 50 50 0 40 3 140 140  
6 508746 Rianne van Slooten NSAV 't Haasje 0 50 32 0 0 0 45 0 3 127 127  
7 808648 Ans Saalberg GVAC 36 0 0 38 0 0 0 36 3 110 110  
8 L150 Hanne Peeters ATAC Turnhout 0 0 50 0 0 0 0 0 1 50 50  
9 l214 Nikki van Gool Gloria Atletiek 0 0 0 0 0 0 0 50 1 50 50  
10 768776-2 Veerle van Erp Generaal Michaelis 0 0 0 45 0 40 0 0 2 85 85  
11 L151 Femke Speelman-rooms ATAC Turnhout 0 0 45 0 0 0 0 0 1 45 45  
12 881805 Maaike van Delft Asterix 45 0 0 0 0 0 0 0 1 45 45  
13 L152 Isabeau Lenaerts ATAC Turnhout 0 0 40 0 0 0 0 0 1 40 40  
14 L153 Luzan Janssen Running Team Eindhoven 0 0 38 0 0 0 0 0 1 38 38  
15 793165-2 Tessa Mom GVAC 0 0 0 0 0 38 0 0 1 38 38  
16 L154 Sara Engelen ATAC Turnhout 0 0 36 0 0 0 0 0 1 36 36  
17 l319 Anne-Marijke Voets Eindhoven Atletiek 0 0 0 36 0 0 0 0 1 36 36  
18 L258 Sophie Schenk Asterix 0 0 0 0 0 34 0 0 1 34 34  
20 L156 Sabine Bruurs AVR’69 0 0 30 0 0 0 0 0 1 30 30  
 
                               
Vrouwen U20  
        1 2 1 0 1 1 1 1        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 768776 Veerle van Erp Generaal Michaelis 50 50 50 0 50 0 50 50 6 300 300  
2 L259 Tess Goessens Caesar 0 0 0 0 0 50 0 0 1 50 50  
3 l28 Emma van Oijen Vitalis 0 45 0 0 0 0 0 0 1 45 45  
   
Vrouwen U18  
        2 2 5 4 3 2 4 2        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 834483 Isa Kloks AVV 50 0 45 40 45 50 40 50 7 320 280  
2 858687 Iris van Sluisveld Generaal Michaelis 45 50 40 38 0 45 38 45 7 301 263  
3 856266 Floor Jonkers AVV 0 0 50 45 0 0 45 0 3 140 140  
4 L219 Eva Kok GAC Gemert 0 0 0 50 50 0 0 0 2 100 100  
5 l61 Mieke de Vos Fortuna '67 0 45 36 0 0 0 0 0 2 81 81  
6 900296 Indy Lagarde Loopgroep Aart Stigter 0 0 0 0 0 0 50 0 1 50 50  
7 L220 Jade Pullens ACW '66 0 0 0 0 40 0 0 0 1 40 40  
8 L161 Sanne Michiels ATH 0 0 38 0 0 0 0 0 1 38 38  
   
Meisjes Junioren C  
        12 12 12 9 8 8 11 9        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 821000 Lotte Aerts Generaal Michaelis 50 50 50 0 50 50 0 50 6 300 300  
2 874838 Veroline Sanders Generaal Michaelis 45 45 45 40 45 0 38 45 7 303 265  
3 890649 Avalon Sanders Generaal Michaelis 40 40 40 45 40 0 50 40 7 295 255  
4 865321 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 38 38 38 50 38 45 45 38 8 330 254  
5 865636 Sanne van Dongen AVV 0 34 36 38 0 40 40 36 6 224 224  
6 813303 Iris Vugts AVR’69 36 36 34 0 36 0 36 32 6 210 210  
7 869724 Doortje Hoeks DES 0 32 32 34 34 0 32 34 6 198 198  
8 858937 Enna Muller AVV 28 26 0 29 30 32 29 29 7 203 177  
9 1037038 Josy Gerritsen Atletiek Oirschot 27 0 26 30 0 30 0 30 5 143 143  
10 887598 Renske te Paske GVAC 34 29 28 0 0 0 0 0 3 91 91  
11 L265 Sofie Werners OSS-VOLO 0 0 0 36 0 38 0 0 2 74 74  
12 911541 Nova Verhoeven AVV 32 0 0 0 0 0 34 0 2 66 66  
13 L267 Jolein van den Dungen OSS-VOLO 0 0 0 32 0 34 0 0 2 66 66  
14 L40 Janneke van der Zanden AVR’69 0 30 29 0 0 0 0 0 2 59 59  
15 912650 Laticha van der Sloot Atletiek Oirschot 29 27 0 0 0 0 0 0 2 56 56  
16 L36 Gaby van Sluisveld Generaal Michaelis 0 28 27 0 0 0 0 0 2 55 55  
17 L266 Aimée weijnen OSS-VOLO 0 0 0 0 0 36 0 0 1 36 36  
18 L222 Hannah Kuijken AVV 0 0 0 0 32 0 0 0 1 32 32  
19 896746 Lise van dooren AVV 0 0 0 0 0 0 30 0 1 30 30  
20 943508 Celina van den Berg GVAC 30 0 0 0 0 0 0 0 1 30 30  
21 L167 Annick de Bont Eindhoven Atletiek 0 0 30 0 0 0 0 0 1 30 30  
22 909016 Robin Deuze AVV 0 0 0 0 0 0 28 0 1 28 28  
23 852587 Iris Gijsbers AVV 0 0 0 0 0 0 27 0 1 27 27  
24 882491 Ilse van Dingenen AVV 26 0 0 0 0 0 0 0 1 26 26  
   
Meisjes Junioren D  
        18 12 18 20 15 16 20 18        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 882660 Silke van de Ven GVAC 45 50 45 50 50 50 50 50 8 390 300  
2 900973 Lynn Schriks GVAC 50 0 40 45 45 45 45 45 7 315 275  
3 947972 Noortje van Wagenberg AVV 29 0 0 38 40 40 40 40 6 227 227  
4 949945 Lenne Sterrenburg DES 34 45 38 29 36 29 34 32 8 277 219  
5 927425 Dani Pesuwarissa Generaal Michaelis 30 0 32 40 32 34 38 36 7 242 212  
6 909660 Dirkje Jansen AVV 27 34 0 36 0 36 36 38 6 207 207  
7 916507 Esmee Reker Generaal Michaelis 0 0 29 34 34 32 29 29 6 187 187  
8 878639 Joyce van Sluisveld Generaal Michaelis 24 38 30 26 0 28 28 30 7 204 180  
9 L18 Anouk Maus Atletiek Oirschot 0 40 34 32 38 0 0 34 5 178 178  
10 912418 Tessa van Helvoort GVAC 28 36 26 27 30 25 30 26 8 228 177  
11 950172 Lana van den Heijkant Generaal Michaelis 36 30 0 25 27 30 27 20 7 195 175  
12 887524 Nova van Dijk AVV 32 0 25 0 29 27 32 28 6 173 173  
13 908491 Faye Donkers AVV 23 28 23 23 25 24 26 25 8 197 151  
14 933792 Annemijn Janssen AVV 22 26 20 0 23 0 23 22 6 136 136  
15 921646 Zoë den Holder AVV 20 0 0 18 24 22 20 21 6 125 125  
16 849472 Saskia Grosfeld AVV 38 0 36 30 0 0 0 0 3 104 104  
17 L49 Jylte van der Heijden Atletiek Oirschot 0 29 24 20 0 0 0 27 4 100 100  
18 936298 Renée Scholtissen Achilles-Top 40 0 27 0 0 0 0 0 2 67 67  
19 1006051 Tessel ter Plegt AVV 0 0 21 0 0 0 22 24 3 67 67  
20 921225 Laura van Dingenen AVV 21 0 22 0 0 0 19 0 3 62 62  
21 l263 Renee Toonders DES 0 0 0 28 0 26 0 0 2 54 54  
22 L172 Lieve Derks ATH 0 0 50 0 0 0 0 0 1 50 50  
23 1038099 Mijntje Schaap AVV 0 0 0 0 0 0 25 23 2 48 48  
24 l264 Therese Smith OSS-VOLO 0 0 0 24 0 23 0 0 2 47 47  
25 l262 Louisa Egberts Prins Hendrik 0 0 0 0 0 38 0 0 1 38 38  
26 L64 Nora Schramade Prins Hendrik 0 32 0 0 0 0 0 0 1 32 32  
27 L174 Liselotte Boer Atletiek Oirschot 0 0 28 0 0 0 0 0 1 28 28  
28 L223 Lotte Kox DES 0 0 0 0 28 0 0 0 1 28 28  
29 L86 Tess Aerts Generaal Michaelis 0 27 0 0 0 0 0 0 1 27 27  
30 L7 Milou Hopstaken GVAC 26 0 0 0 0 0 0 0 1 26 26  
31 L224 Tessa Moonen DES 0 0 0 0 26 0 0 0 1 26 26  
32 909659 Vera Pero AVV 25 0 0 0 0 0 0 0 1 25 25  
33 927647 Julia van dooren AVV 0 0 0 0 0 0 24 0 1 24 24  
34 L330 Saar Brands Atletiek Oirschot 0 0 0 22 0 0 0 0 1 22 22  
35 915958 Bibelotte van Dongen AVV 0 0 0 0 0 0 21 0 1 21 21  
36 L331 Mare Bogers Atletiek Oirschot 0 0 0 21 0 0 0 0 1 21 21  
37 L329 Lisa Hamers Atletiek Oirschot 0 0 0 19 0 0 0 0 1 19 19  
38 909017 Sam Deuze AVV 0 0 0 0 0 0 18 0 1 18 18  
   
                               
Meisjes Pupillen A
        15 14 12 20 12 25 24 13        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 937742 Renske Agema Eindhoven Atletiek 40 50 40 50 45 50 45 45 8 365 285  
2 1007396 Jasmijn Castelijns DES 50 40 45 40 36 40 0 50 7 301 265  
3 896748 Mila van Dijk AVV 38 0 36 45 40 45 40 40 7 284 248  
4 1007253 Silke Wouters Generaal Michaelis 0 45 29 38 38 38 32 38 7 258 229  
5 941987 Elin Verweel Eindhoven Atletiek 36 34 34 36 34 36 34 0 7 244 210  
6 920535 Elise Grosfeld AVV 32 0 38 34 32 32 38 0 6 206 206  
7 950296 Auk van der Zanden Atletiek Oirschot 45 38 28 32 0 28 30 32 7 233 205  
8 1030338 Sterre Pulles GVAC 0 36 0 30 30 24 27 36 6 183 183  
9 1030337 Mare Pulles GVAC 0 30 0 28 29 23 26 34 6 170 170  
10 1020704 Bouke van der Heijden Atletiek Oirschot 27 26 26 24 27 0 0 27 6 157 157  
11 937207 Nienke Vasen Atletiek Oirschot 23 24 0 19 26 13 14 25 7 144 131  
12 1033351 Eva ter Horst AVV 29 0 0 26 0 21 25 0 4 101 101  
13 912383 Evy van den Beemt Sprint 0 0 0 0 50 0 50 0 2 100 100  
14 929105 Sarie Jansen AVV 0 28 0 22 0 0 20 28 4 98 98  
15 1007274 Jette van Kasteren Atletiek Oirschot 28 29 0 23 0 15 0 0 4 95 95  
16 1037665 Naëlle Boutaleb Eindhoven Atletiek 24 0 27 0 28 0 0 0 3 79 79  
17 877353 Fieke Kwinten AVR’69 0 25 0 0 0 0 15 26 3 66 66  
18 926105 Tess Roks Eindhoven Atletiek 34 0 32 0 0 0 0 0 2 66 66  
19 L29 Eveline van Bakel Prins Hendrik 0 32 0 0 0 25 0 0 2 57 57  
20 l272 Sophie Kooijman OSS-VOLO 0 0 0 27 0 30 0 0 2 57 57  
21 L187 Arden Veldman Achilles-Top 0 0 50 0 0 0 0 0 1 50 50  
22 913801 Nora van Dongen AVV 0 0 0 0 0 0 18 29 2 47 47  
23 947025 Noëlle Fransen AVV 0 0 0 0 0 0 16 30 2 46 46  
24 l279 Lisa Toonders DES 0 0 0 25 0 18 0 0 2 43 43  
25 l280 Lina Bakkum OSS-VOLO 0 0 0 21 0 17 0 0 2 38 38  
26 1038721 Auffret Charlotte Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 0 36 0 1 36 36  
27 l271 Jill van de Ven Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 34 0 0 1 34 34  
28 909958 Elke Sánchez van der Valk GVAC 30 0 0 0 0 0 0 0 1 30 30  
29 L188 Nina Kersten ATH 0 0 30 0 0 0 0 0 1 30 30  
30 3346 Lyna smeets België 0 0 0 0 0 0 29 0 1 29 29  
31 l273 Chloe Holten Prins Hendrik 0 0 0 0 0 29 0 0 1 29 29  
32 l346 Fenne Engelaar Eindhoven Atletiek 0 0 0 29 0 0 0 0 1 29 29  
33 927648 Sophie Klok AVV 0 0 0 0 0 0 28 0 1 28 28  
34 L21 Britt Hoevenaars Prins Hendrik 0 27 0 0 0 0 0 0 1 27 27  
35 l274 Joy Mellegers Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 27 0 0 1 27 27  
36 938025 Iza Vermeulen GVAC 26 0 0 0 0 0 0 0 1 26 26  
37 l275 Cato Steur Prins Hendrik 0 0 0 0 0 26 0 0 1 26 26  
38 1037733 Puk Scharroo Eindhoven Atletiek 25 0 0 0 0 0 0 0 1 25 25  
39 1039352 Anoek van den Bosch GVAC 0 0 0 0 0 0 24 0 1 24 24  
40 1008261 Veerle Otterspoor Atletiek Oirschot 0 0 0 0 0 0 23 0 1 23 23  
41 1006506 Anouk van gerven AVV 0 0 0 0 0 0 22 0 1 22 22  
42 l276 Juul Sens OSS-VOLO 0 0 0 0 0 22 0 0 1 22 22  
43 1023815 Phileine van Beek AVV 0 0 0 0 0 0 21 0 1 21 21  
44 l277 Manou Boelens Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 20 0 0 1 20 20  
45 l345 Lotte van de Ven Atletiek Oirschot 0 0 0 20 0 0 0 0 1 20 20  
46 3347 Milou smeets België 0 0 0 0 0 0 19 0 1 19 19  
47 l278 Naomi Visser Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 19 0 0 1 19 19  
48 l347 Aliyah el hamdaoui OSS-VOLO 0 0 0 18 0 0 0 0 1 18 18  
49 1002186 Mila van Paassen AVV 0 0 0 0 0 0 17 0 1 17 17  
50 l281 Lara Sens OSS-VOLO 0 0 0 0 0 16 0 0 1 16 16  
51 l282 Lisa Deij Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 14 0 0 1 14 14  
 
Meisjes Pupillen B
        5 6 8 6 7 11 7 3        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 930149 Anouk de Laat AVR’69 50 40 40 0 45 45 45 50 7 315 275  
2 1011735 Lana van Eemeren GVAC 38 45 36 40 38 34 0 0 6 231 231  
3 1013349 Zoë Spreuwel AVR’69 40 0 32 0 36 32 40 45 6 225 225  
4 948640 Lova la Grand Eindhoven Atletiek 0 0 45 0 50 50 50 0 4 195 195  
5 L12 Leonie Saenen Looise AV 45 0 34 0 40 36 0 0 4 155 155  
6 L185 Zara Verhoeff Tilburg Road Runners 0 0 38 50 0 40 0 0 3 128 128  
7 l291 Louise Smith OSS-VOLO 0 0 0 45 0 38 0 0 2 83 83  
8 1038025 Kyra van Katwijk AVV 0 0 0 0 0 0 36 40 2 76 76  
9 l292 Elin Gijselman OSS-VOLO 0 0 0 36 0 30 0 0 2 66 66  
10 l294 Minke van Zimmeren OSS-VOLO 0 0 0 38 0 28 0 0 2 66 66  
11 l295 Luna Hendriks OSS-VOLO 0 0 0 34 0 27 0 0 2 61 61  
12 L183 Sophie Tripp ATH 0 0 50 0 0 0 0 0 1 50 50  
13 L77 Sanne ter Beek Prins Hendrik 0 50 0 0 0 0 0 0 1 50 50  
14 1009092 Lotus van Es AVV 0 0 0 0 0 0 38 0 1 38 38  
15 L62 Mijntje van Hout Prins Hendrik 0 38 0 0 0 0 0 0 1 38 38  
16 950272 Benthe Goudsmit GVAC 36 0 0 0 0 0 0 0 1 36 36  
17 L73 Robin Bijsterveld Eindhoven Atletiek 0 36 0 0 0 0 0 0 1 36 36  
18 921645 Tess van Alphen AVV 0 0 0 0 0 0 34 0 1 34 34  
19 L27 Elsa Schramade Prins Hendrik 0 34 0 0 0 0 0 0 1 34 34  
20 L225 Isa Krijgh GVAC 0 0 0 0 34 0 0 0 1 34 34  
21 1027940 Pien van Sebille AVV 0 0 0 0 0 0 32 0 1 32 32  
22 L226 Stine Gnadeberg GVAC 0 0 0 0 32 0 0 0 1 32 32  
23 L186 Sara Dirkx AVR’69 0 0 30 0 0 0 0 0 1 30 30  
24 l293 Elsa van Diesen Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 29 0 0 1 29 29  
 
Meisjes Pupillen C
        9 4 9 4 8 10 4 3        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 1036572 Elise Beeren GVAC 38 40 45 50 45 45 40 50 8 353 275  
2 1006951 Britt van Loon AVR’69 45 0 40 0 50 36 50 45 6 266 266  
3 1028395 Kaat Paridaans AVR’69 34 0 36 0 40 38 0 0 4 148 148  
4 1024748 Marit Agema Eindhoven Atletiek 36 38 0 0 0 0 0 40 3 114 114  
5 1035853 Kato van den Heijkant Generaal Michaelis 0 0 0 40 0 28 45 0 3 113 113  
6 1007512 Julie Scholtissen Achilles-Top 50 0 50 0 0 0 0 0 2 100 100  
7 L94 Yfke van der Star Prins Hendrik 0 50 0 0 0 50 0 0 2 100 100  
8 1008011 Aika van Zomeren GVAC 30 0 30 0 0 0 38 0 3 98 98  
9 1014301 Saar Korbeeck GVAC 29 0 29 0 30 0 0 0 3 88 88  
10 L179 Setareh Kamali Sarvestani Eindhoven Atletiek 0 0 34 0 38 0 0 0 2 72 72  
11 L227 Benthe van Luffelen AVR '69 0 0 0 0 36 34 0 0 2 70 70  
12 L229 Lenne van den Borne AVR '69 0 0 0 0 32 32 0 0 2 64 64  
13 L52 Lise Wennekes Eindhoven Atletiek 0 45 0 0 0 0 0 0 1 45 45  
14 l338 Philippa Pronk OSS-VOLO 0 0 0 45 0 0 0 0 1 45 45  
15 1037732 Eef Scharroo Eindhoven Atletiek 40 0 0 0 0 0 0 0 1 40 40  
16 l299 Isabelle pijnenborg OSS-VOLO 0 0 0 0 0 40 0 0 1 40 40  
17 L178 Aileen Naennar-Meurs AVR’69 0 0 38 0 0 0 0 0 1 38 38  
18 l337 Evy Krooswijk OSS-VOLO 0 0 0 38 0 0 0 0 1 38 38  
19 L228 Janneke Rombouts DES 0 0 0 0 34 0 0 0 1 34 34  
20 946458 Lana Baselmans GVAC 32 0 0 0 0 0 0 0 1 32 32  
21 L180 Roos van Breda AVR’69 0 0 32 0 0 0 0 0 1 32 32  
22 l300 Iris de Wit Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 30 0 0 1 30 30  
23 l301 Vera Deij Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 29 0 0 1 29 29  
 
Meisjes Pupillen Mini
        3 2 2 7 4 5 4 2        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 1036574 Sandra J. van der Meulen Friesland 50 50 50 50 50 50 0 50 7 350 300  
2 947971 Mayke Grosfeld AVV 45 0 45 40 45 45 50 0 6 270 270  
3 1037441 Melina Zwart Eindhoven Atletiek 40 45 0 38 38 0 40 45 6 246 246  
4 L307 Mayte Hendriks OSS-VOLO 0 0 0 34 0 38 0 0 2 72 72  
5 L308 Nova Lammers DES 0 0 0 32 0 36 0 0 2 68 68  
6 1024234 Carlijn Haartsen AVV 0 0 0 0 0 0 45 0 1 45 45  
7 l334 Yasmina Lamjaata OSS-VOLO 0 0 0 45 0 0 0 0 1 45 45  
8 L230 Lika Kelders DES 0 0 0 0 40 0 0 0 1 40 40  
9 L306 Merel van Dijk Prins Hendrik 0 0 0 0 0 40 0 0 1 40 40  
10 1025999 Sara Andricciola AVV 0 0 0 0 0 0 38 0 1 38 38  
11 l333 Fleur van Beurden Tilburg Road Runners 0 0 0 36 0 0 0 0 1 36 36  
 
                               
Mannen Senioren
        21 16 25 13 14 9 22 19        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 948552 Twan Kops GVAC 34 45 32 40 38 45 34 38 8 306 240  
2 820277 Rob Rutjes Running Team Eindhoven 28 32 0 38 34 40 26 28 7 226 200  
3 438723 Rob Maas AVR’69 29 0 26 36 32 38 29 0 6 190 190  
4 931431 Finn Timmermans Asterix 0 38 28 0 40 0 38 36 5 180 180  
5 800885 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 38 0 0 50 45 0 0 40 4 173 173  
6 944325 Angelo Gevers Fortuna '67 0 29 0 32 27 32 21 25 6 166 166  
7 440837 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 30 0 27 0 36 0 32 32 5 157 157  
8 891373 Roy Goossens GVAC 0 28 17 29 29 0 24 27 6 154 154  
9 1004239 Wouter van Roosmalen GVAC 25 0 20 30 30 0 23 26 6 154 154  
10 596096-1 Casper van der Putten Asterix 0 50 0 0 0 0 50 50 3 150 150  
11 907966 Martijn Martens Fortuna '67 23 34 0 0 28 36 0 23 5 144 144  
12 567758 Harrie Meulenbroeks AVR’69 0 27 16 27 26 29 19 0 6 144 144  
13 749155 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 40 0 0 45 50 0 0 0 3 135 135  
14 736956 Guus van Kessel Fortuna '67 26 36 24 0 0 0 27 0 4 113 113  
15 547265 Ruud Lauwers AVR’69 17 22 13 0 24 0 16 19 6 111 111  
16 1000547 Thijs van den Berg Loopgroep Aart Stigter 32 40 29 0 0 0 0 0 3 101 101  
17 1037667 Floris Teeuwisse Eindhoven Atletiek 22 30 22 0 0 0 0 24 4 98 98  
18 794606 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 45 0 50 0 0 0 0 0 2 95 95  
19 l200 Lauran Beijens Attila 0 0 0 0 0 50 0 45 2 95 95  
20 873221 Teun Duisters Running Team Eindhoven 0 0 40 0 0 0 45 0 2 85 85  
21 L97 Arne Agten VABCO 0 0 38 0 0 0 40 0 2 78 78  
22 l246 Thijs Verhagen Eindhoven Atletiek 0 0 0 34 0 34 0 0 2 68 68  
23 748033 Rob Meulenbroeks AVR’69 0 24 0 25 0 0 18 0 3 67 67  
24 L2 Frank Wessels Nederlandse Triathlonbond 19 23 0 0 0 0 0 21 3 63 63  
25 939279 Lennert van Dam Asterix 0 0 0 0 0 0 30 30 2 60 60  
26 l309 Michael van der Sanden Eindhoven Atletiek 0 0 0 28 0 30 0 0 2 58 58  
27 935333 Adomas Repsys Asterix 27 0 0 0 0 0 28 0 2 55 55  
28 785732 Robin van de Wege Asterix 24 0 0 0 0 0 0 29 2 53 53  
29 794608 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 50 0 0 0 0 0 0 0 1 50 50  
30 834625 Rob Jansen GVAC 20 26 0 0 0 0 0 0 2 46 46  
31 L95 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 0 0 45 0 0 0 0 0 1 45 45  
32 1038589 Mathias van Breda Eindhoven Atletiek 0 0 21 0 0 0 22 0 2 43 43  
33 L54 Maik van de Pas AVR’69 0 25 14 0 0 0 0 0 2 39 39  
34 853408 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 0 36 0 1 36 36  
35 915798 John Verdonschot Nederlandse Triathlonbond 21 0 15 0 0 0 0 0 2 36 36  
36 L1 Dave Maes SACN 36 0 0 0 0 0 0 0 1 36 36  
37 L98 Gerd Devos ATAC Turnhout 0 0 36 0 0 0 0 0 1 36 36  
38 L99 Ruben Geys VABCO 0 0 34 0 0 0 0 0 1 34 34  
39 l201 Tim Burger Tilburg Road Runners 0 0 0 0 0 0 0 34 1 34 34  
40 L100 Wouter Hus VABCO 0 0 30 0 0 0 0 0 1 30 30  
41 l310 Niels Hardeman Nederlandse Triathlon Bond 0 0 0 26 0 0 0 0 1 26 26  
42 859898 Ralf Smets AVV 0 0 0 0 0 0 25 0 1 25 25  
43 L101 Nick van den Eng Eindhoven Atletiek 0 0 25 0 0 0 0 0 1 25 25  
44 L217 Tomasz Olszewski Roosendaal 0 0 0 0 25 0 0 0 1 25 25  
45 L102 Niek Verdijck Eindhoven Atletiek 0 0 23 0 0 0 0 0 1 23 23  
46 l202 Mathijs Brands Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 0 0 22 1 22 22  
47 1027440 Michel Van Der Sanden Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 0 20 0 1 20 20  
48 l203 Jasper Schoonderwoerd Nederlandse Triathlon Bond 0 0 0 0 0 0 0 20 1 20 20  
49 L104 Sander Verweij Attila 0 0 19 0 0 0 0 0 1 19 19  
50 536864 Bas Peeters Marvel 18 0 0 0 0 0 0 0 1 18 18  
51 L105 Coen Lauwers AVR’69 0 0 18 0 0 0 0 0 1 18 18  
52 1000814-2 Robin Heywood Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 0 17 0 1 17 17  
 
Mannen Masters 35
        21 21 23 9 11 12 12 14        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 852277 Robin Spijkerboer Nederlandse Triathlonbond 45 45 40 50 0 50 0 45 6 275 275  
2 652299 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 36 36 0 40 40 45 0 40 6 237 237  
3 897891 Joris Korbeeck GVAC 30 29 25 0 36 34 32 34 7 220 195  
4 538420 Mark Buiks DJA 0 50 0 45 50 0 45 0 4 190 190  
5 941080 Bram Mutsaarts Fortuna '67 27 26 24 30 30 36 34 27 8 234 184  
6 239748 Mat Lavrijsen AVR’69 25 23 22 34 34 32 30 29 8 229 184  
7 279808 Paul Roest AVR’69 32 34 32 0 38 0 40 0 5 176 176  
8 927735 Bart Huisman GVAC 24 24 21 32 29 0 0 30 6 160 160  
9 916517 Edwin van de Ven Atletiek Oirschot 29 27 27 36 32 0 0 0 5 151 151  
10 L3 Tomas Hendrickx ARAC 50 0 0 0 0 0 50 50 3 150 150  
11 859837 Marcel van der Heijden GVAC 22 21 20 0 27 0 29 28 6 147 147  
12 317443 Jeroen Duif GVAC 19 19 16 29 0 27 27 26 7 163 147  
13 591525 Jan de Kok GVAC 38 0 30 38 0 0 0 36 4 142 142  
14 732533 Bart van de Voort GVAC 34 30 29 0 0 0 38 0 4 131 131  
15 924333 Waldo van Hemert Running Team Eindhoven 40 40 38 0 0 0 0 0 3 118 118  
16 L74 Roland de Haan Nederlandse Triathlonbond 0 25 28 0 28 0 0 24 4 105 105  
17 916150 Mark Eggenhuisen Running Team Eindhoven 18 17 0 0 0 0 26 25 4 86 86  
18 L20 Bart Govers Running Team Eindhoven 0 28 26 0 0 0 0 32 3 86 86  
19 L218 Bas van Summeren De Keien 0 0 0 0 45 40 0 0 2 85 85  
20 l204 Richard Dekker Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 38 0 38 2 76 76  
21 270910 Willem Jansen AVR’69 0 18 0 0 0 26 28 0 3 72 72  
22 802385 Vincent De Gier GVAC 21 20 17 0 0 0 0 0 3 58 58  
23 927736 Bart van de Sande Phoenix 28 22 0 0 0 0 0 0 2 50 50  
24 L106 Yelle Van Waeyenberghe ATAC Turnhout 0 0 50 0 0 0 0 0 1 50 50  
25 L107 Geert Schroven Looise AV 0 0 45 0 0 0 0 0 1 45 45  
26 263640 Ben Lathouwers AVR’69 20 0 18 0 0 0 0 0 2 38 38  
27 L66 Peter Eshuis Generaal Michaelis 0 38 0 0 0 0 0 0 1 38 38  
28 942181 Dennis Gerritse Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 0 36 0 1 36 36  
29 945127 Martijn van Straten Atletiek Oirschot 17 0 19 0 0 0 0 0 2 36 36  
30 L108 Jeroen engels Prins Hendrik 0 0 36 0 0 0 0 0 1 36 36  
31 L109 Dave Essers Achilles-Top 0 0 34 0 0 0 0 0 1 34 34  
32 L34 Frans Giebels Prins Hendrik 0 32 0 0 0 0 0 0 1 32 32  
33 l247 Nicky van Vroenhoven Atletiek Oirschot 0 0 0 0 0 30 0 0 1 30 30  
34 l248 Patrick Meier Running Team Eindhoven 0 0 0 0 0 29 0 0 1 29 29  
35 l249 Bas Meek Running Team Eindhoven 0 0 0 0 0 28 0 0 1 28 28  
36 L4 Bert Rayen AVT 26 0 0 0 0 0 0 0 1 26 26  
37 830752 Bart Blanken GVAC 23 0 0 0 0 0 0 0 1 23 23  
38 L110 Steven Mondelaers Looise AV 0 0 23 0 0 0 0 0 1 23 23  
39 L111 Dirk Moeskops AVR’69 0 0 15 0 0 0 0 0 1 15 15  
40 l250 Willem Jansen AVR '69 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
41 l313 André Bockholts Veldhoven 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
42 l314 Koen Hendrikx 't Jasper Sport 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
 
Mannen Masters 45
        8 10 16 7 7 9 9 10        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 639748 Joan School GVAC 45 50 40 50 50 50 50 50 8 385 300  
2 746537 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 40 45 36 40 40 0 40 45 7 286 250  
3 791251 Ricardo Damen AVV 38 40 0 36 0 45 45 38 6 242 242  
4 415086 Roland van Loon Atletiek Oirschot 34 32 0 38 38 40 36 40 7 258 226  
5 686029 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 36 34 29 0 36 38 38 0 6 211 211  
6 858662 Patrick Aerts Generaal Michaelis 32 29 24 0 34 30 29 28 7 206 182  
7 685421 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 30 0 23 32 32 29 30 29 7 205 182  
8 L41 Jean-Pierre Hoeboer De Keien 0 38 0 0 45 36 0 36 4 155 155  
9 841030 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 0 0 0 34 0 32 32 30 4 128 128  
10 L83 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 0 36 34 0 0 0 0 34 3 104 104  
11 129362 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 50 0 50 0 0 0 0 0 2 100 100  
12 L91 Walter Stals Eindhoven Atletiek 0 30 26 0 0 0 0 32 3 88 88  
13 L71 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 0 28 22 0 0 0 0 0 2 50 50  
14 L112 Kurt Verheyen ATAC Turnhout 0 0 45 0 0 0 0 0 1 45 45  
15 l315 Harald van Gils Loopgroep Aart Stigter 0 0 0 45 0 0 0 0 1 45 45  
16 L113 Wouter Enkels Looise AV 0 0 38 0 0 0 0 0 1 38 38  
17 1038707 Auffret Loïc Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 0 34 0 1 34 34  
18 l252 Bart van Linder Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 34 0 0 1 34 34  
19 L114 Erik de Laat AV Weert 0 0 32 0 0 0 0 0 1 32 32  
20 L115 Armand van der Smissen Tilburg Road Runners 0 0 30 0 0 0 0 0 1 30 30  
21 L116 Koen Binnemans SAC Neerpelt 0 0 28 0 0 0 0 0 1 28 28  
22 L117 Geert Immerzeel Eindhoven Atletiek 0 0 27 0 0 0 0 0 1 27 27  
23 L118 Johan Verweij Achil '87 0 0 25 0 0 0 0 0 1 25 25  
 
Mannen Masters 55
        6 6 7 4 5 4 5 3        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 280620 Peter Mijsberg De Keien 50 50 0 50 50 50 0 50 6 300 300  
2 897895 Hans Loos GVAC 40 40 38 40 38 40 40 0 7 276 238  
3 249744 Fons Liebregts Eindhoven Atletiek 45 45 0 0 40 45 50 0 5 225 225  
4 1001721 Louis van Rijthoven AVR’69 34 34 32 0 36 0 36 0 5 172 172  
5 690943 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 0 38 36 0 0 0 38 0 3 112 112  
6 l205 René van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 45 0 0 45 2 90 90  
7 1555 Frank Timmermans Nederlandse Triathlonbond 0 0 0 0 0 0 45 40 2 85 85  
8 707168 Dis Kusters Eindhoven Atletiek 38 0 34 0 0 0 0 0 2 72 72  
9 L119 Michel Kerstens ATAC Turnhout 0 0 50 0 0 0 0 0 1 50 50  
10 L120 Karel Teunkens Dalo Lommel 0 0 45 0 0 0 0 0 1 45 45  
11 L121 John Marijnissen Sprint 0 0 40 45 0 0 0 0 2 85 85  
12 l253 Joost Gallé Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 38 0 0 1 38 38  
13 l317 Michiel Boonstra Statina 0 0 0 38 0 0 0 0 1 38 38  
14 678627 Arjan van der Sijs GVAC 36 0 0 0 0 0 0 0 1 36 36  
16 l48 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 0 36 0 0 0 0 0 0 1 36 36  
 
                               
Mannen Masters 65  
        7 6 9 3 3 5 9 5        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 154542 Henk Beijens Tilburg Road Runners 50 50 50 50 0 50 0 0 5 250 250  
2 263932 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 38 38 34 40 0 38 32 45 7 265 233  
3 887471 Kees Smetsers Atletiek Oirschot 36 36 32 0 45 40 34 40 7 263 231  
4 291418 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 32 34 30 0 0 36 30 38 6 200 200  
5 582150 Paul Peeters avVN 0 0 0 45 50 45 40 0 4 180 180  
6 229417 Peter Hellings Fortuna '67 0 0 29 0 40 0 29 36 4 134 134  
7 229456 Johan van Litsenburg GVAC 0 45 45 0 0 0 38 0 3 128 128  
8 235139 Joop Slagboom GVAC 40 40 38 0 0 0 0 0 3 118 118  
9 317278 Gerard Wouters Spiridon 0 0 0 0 0 0 50 50 2 100 100  
10 421293 Pierre Lardenois Fortuna '67 0 0 40 0 0 0 36 0 2 76 76  
11 50373 Carl Sas Cifla 0 0 0 0 0 0 45 0 1 45 45  
12 295358 Frans Bekers DJA 45 0 0 0 0 0 0 0 1 45 45  
13 L123 Rini Gootjes Tilburg Road Runners 0 0 36 0 0 0 0 0 1 36 36  
14 596898 Gert van Kooij DES 34 0 0 0 0 0 0 0 1 34 34  
   
Mannen Korte Cross  
        15 9 24 12 7 10 13 11        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 904348 Matthijs van den Broek Generaal Michaelis 38 40 34 40 50 50 50 0 7 302 268  
2 895775 Ramon de Nooijer Asterix 0 0 28 36 38 45 40 40 6 227 227  
3 624000 Lorens Niehof AVV 32 38 26 34 40 0 38 0 6 208 208  
4 632833 Stijn Groen Generaal Michaelis 0 34 21 29 0 28 30 36 6 178 178  
5 666276 Rob Michiels AVR’69 0 0 36 0 45 0 45 50 4 176 176  
6 405886 Jos van Vliet AVV 24 29 15 28 32 32 26 27 8 213 174  
7 728721 Rob Schelle AVR’69 29 30 19 0 0 29 27 0 5 134 134  
8 924328 Fetze Pijlman Running Team Eindhoven 26 0 0 0 0 30 29 34 4 119 119  
9 1017958 Andrii Yazykov Asterix 40 45 32 0 0 0 0 0 3 117 117  
10 292812 Eric Janssens GVAC 27 0 0 26 34 0 0 29 4 116 116  
11 1000814-1 Robin Heywood Generaal Michaelis 28 0 18 30 0 38 0 0 4 114 114  
12 L5 Malte Franssen Looise AV 36 0 23 0 36 0 0 0 3 95 95  
13 696927 Onno Hoogeveen AVV 34 0 24 0 0 0 32 0 3 90 90  
14 794615-1 William Webster GVAC 50 0 40 0 0 0 0 0 2 90 90  
15 579598 Vincent Engbers Asterix 25 0 0 0 0 0 25 32 3 82 82  
16 1001242 Thijs Beurskens Asterix 0 0 0 0 0 0 34 45 2 79 79  
17 L24 Domingos Marreiros Asterix 0 32 20 0 0 0 0 0 2 52 52  
18 596096-2 Casper van der Putten Asterix 0 50 0 0 0 0 0 0 1 50 50  
19 L137 Daan van der Velden Cifla 0 0 50 0 0 0 0 0 1 50 50  
20 l320 Rik van der Steen Lopersgroep Deurne 0 0 0 50 0 0 0 0 1 50 50  
21 636977 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 45 0 0 0 0 0 0 0 1 45 45  
22 L138 Brent Verheyen ATAC Turnhout 0 0 45 0 0 0 0 0 1 45 45  
23 944894-2 Luc Heesterbeek AVV 0 0 0 45 0 0 0 0 1 45 45  
24 l255 Joran de Bie Tartlétos 0 0 0 0 0 40 0 0 1 40 40  
25 L139 Mats Keulstra Generaal Michaelis 0 0 38 0 0 0 0 0 1 38 38  
26 l211 Kjell Raaijmakers Athlos 0 0 0 0 0 0 0 38 1 38 38  
27 l322 Jordi Bot Asterix 0 0 0 38 0 0 0 0 1 38 38  
28 846283 Olivier Risseeuw Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 0 36 0 1 36 36  
29 L55 Marc van Gils De Keien 0 36 0 0 0 0 0 0 1 36 36  
30 l256 Jorn van den Braak Marvel 0 0 0 0 0 36 0 0 1 36 36  
31 l257 Koen van den Boomen Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 34 0 0 1 34 34  
32 l321 Tom honings Lopersgroep Deurne 0 0 0 32 0 0 0 0 1 32 32  
33 579711 Harry van Ham Asterix 30 0 0 0 0 0 0 0 1 30 30  
34 L141 Ferre Leysens ATAC Turnhout 0 0 30 0 0 0 0 0 1 30 30  
35 l212 Boudewijn Coenegracht Asterix 0 0 0 0 0 0 0 30 1 30 30  
36 L142 Tonnie de Benis NSAV 't Haasje 0 0 29 0 0 0 0 0 1 29 29  
37 92427 Jurgen van Berkum AVV 0 0 0 0 0 0 28 0 1 28 28  
38 l213 Stefan van der Palen Asterix 0 0 0 0 0 0 0 28 1 28 28  
39 L144 Mike van Wouwe ATH 0 0 27 0 0 0 0 0 1 27 27  
40 L145 Wessel van Nierop Asterix 0 0 25 0 0 0 0 0 1 25 25  
41 l323 Luc Berbers Asterix 0 0 0 25 0 0 0 0 1 25 25  
42 18397 Edwin Dikhooff GVAC 23 0 0 0 0 0 0 0 1 23 23  
43 L146 Dieter Sneyders ATAC Turnhout 0 0 22 0 0 0 0 0 1 22 22  
44 L147 Jack van Avendonk Attila 0 0 17 0 0 0 0 0 1 17 17  
45 L148 Michael van der Sanden Eindhoven Atletiek 0 0 16 0 0 0 0 0 1 16 16  
46 L149 Pepijn Meijer Eindhoven Atletiek 0 0 14 0 0 0 0 0 1 14 14  
   
Mannen U20  
        1 4 4 1 2 1 2 2        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 944894 Luc Heesterbeek AVV 50 50 45 50 50 50 50 50 8 395 300  
2 10003736 Maron Janssen Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 0 45 45 2 90 90  
3 l157 Merlijn van der Velden Cifla 0 0 50 0 0 0 0 0 1 50 50  
4 l63 Nathan Vos De Keien 0 45 0 0 0 0 0 0 1 45 45  
5 L221 Gijs Bouwdewijns DES 0 0 0 0 45 0 0 0 1 45 45  
6 794615-2 William Webster GVAC 0 0 40 0 0 0 0 0 1 40 40  
7 L82 Stan Sierdsema Fortuna '67 0 40 0 0 0 0 0 0 1 40 40  
8 L50 Koen Magnée Eindhoven Atletiek 0 38 0 0 0 0 0 0 1 38 38  
9 L158 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 0 0 38 0 0 0 0 0 1 38 38  
   
Mannen U18  
        2 2 3 3 3 4 3 4        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 806570 Niels Engelen AVV 50 0 40 0 45 40 45 45 6 265 265  
2 865640 Vidar van Haren AVV 45 45 45 40 40 45 40 40 8 340 260  
3 L42 Jens van Oirschot Marvel 0 50 0 45 50 50 0 50 5 245 245  
3 L159 Michiel Gulickx Gloria 0 0 50 50 0 0 0 0 2 100 100  
3 1031490 Auffret Jean-Baptiste Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 0 50 0 1 50 50  
6 l215 Joran Ellerbroek AVV 0 0 0 0 0 0 0 38 1 38 38  
7 l260 Koen Dunsbergen OSS-VOLO 0 0 0 0 0 38 0 0 1 38 38  
   
Jongens Junioren C  
        9 13 14 5 9 10 9 9        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 849467 Luuk Roubroeks GVAC 50 50 45 0 50 50 50 50 7 345 300  
2 838936 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 45 38 34 0 40 40 45 45 7 287 253  
3 905729 Tuur Sterrenburg DES 38 36 32 50 38 38 36 40 8 308 240  
4 830790 Brecht Wijnholds GVAC 40 40 36 0 36 0 40 36 6 228 228  
5 868149 Arvo van Haren AVV 36 34 30 45 34 36 38 38 8 291 227  
6 897901 Sjoerd Rikkers GVAC 32 45 38 0 45 45 0 0 5 205 205  
7 850581 Cas Verhagen AVR’69 30 25 26 0 30 28 0 29 6 168 168  
8 847500 Ezra Born Eindhoven Atletiek 0 27 0 0 32 32 34 34 5 159 159  
9 841172 Tijn de Kort AVR’69 29 0 27 0 0 29 30 30 5 145 145  
10 l261 Beau Pronk OSS-VOLO 0 0 0 38 0 34 0 0 2 72 72  
11 874799 Sander Coolen AVV 34 32 0 0 0 0 0 0 2 66 66  
12 868146 Bram Matzinger AVV 0 0 0 0 0 0 29 32 2 61 61  
13 L53 Luuk van der Zanden AVR’69 0 28 0 0 0 30 0 0 2 58 58  
14 L45 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 0 29 28 0 0 0 0 0 2 57 57  
15 L166 Sebastian van Os DES 0 0 24 0 29 0 0 0 2 53 53  
16 L162 Abel Kovacs-Borbas ATH 0 0 50 0 0 0 0 0 1 50 50  
17 L163 Jorg Klomp ATH 0 0 40 0 0 0 0 0 1 40 40  
18 l324 Rick van der Schoot Atletiek Oirschot 0 0 0 40 0 0 0 0 1 40 40  
19 l325 Jilles van Rijen Atletiek Oirschot 0 0 0 36 0 0 0 0 1 36 36  
20 882066 Jorn van der looij AVV 0 0 0 0 0 0 32 0 1 32 32  
21 L31 Fergus Tabor HAC 0 30 0 0 0 0 0 0 1 30 30  
22 L164 Zanden Luuk van der AVR’69 0 0 29 0 0 0 0 0 1 29 29  
23 L23 Darío Bolenius Eindhoven Atletiek 0 26 0 0 0 0 0 0 1 26 26  
24 L165 Juul van Eil Gloria 0 0 25 0 0 0 0 0 1 25 25  
   
Jongens Junioren D  
        20 14 19 14 21 17 17 18        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 859685 Florian van Wijchen GAC Hilversum 0 0 0 45 50 50 50 50 5 245 245  
2 1003894 Luuk van Vuuren Eindhoven Atletiek 40 50 40 34 32 0 0 38 6 234 234  
3 859686 Thijmen van Wijchen GAC Hilversum 0 0 0 50 45 45 45 45 5 230 230  
4 948409 Jonas Peters Loopgroep Aart Stigter 0 45 36 36 34 36 36 36 7 259 225  
5 L6 Ferde Saenen Looise AV 45 0 50 40 36 40 0 0 5 211 211  
6 1001851 Bram Gerritsen Atletiek Oirschot 30 40 23 30 0 34 26 25 7 208 185  
7 945525 Niek Hoogland Generaal Michaelis 27 34 32 29 0 30 30 28 7 210 183  
8 939546 Mathijs Sanders AVR’69 21 38 34 0 30 0 28 30 6 181 181  
9 850580 Sam van den Borne AVR’69 34 36 29 0 24 28 27 26 7 204 180  
10 865334 Ramon Vaandrager PAC 50 0 0 0 40 0 40 40 4 170 170  
11 930150 Ties van der Zanden AVR’69 25 25 27 0 29 0 29 34 6 169 169  
12 898832 Thomas van den Berg Generaal Michaelis 29 32 26 0 25 27 0 27 6 166 166  
13 930151 Bjorn Duis AVR’69 38 0 30 0 28 32 0 29 5 157 157  
14 1030336 Robin van Helvoort GVAC 24 0 22 25 20 25 22 22 7 160 140  
15 850577 Luuk Kwinten AVR’69 22 29 21 0 21 0 25 21 6 139 139  
16 927417 Bram van Tongeren Generaal Michaelis 18 24 19 24 0 22 21 20 7 148 130  
17 918872 Tim van Luijtelaar Atletiek Oirschot 20 0 24 28 23 0 23 0 5 118 118  
18 918874 Dylan Wichman Atletiek Oirschot 23 0 0 32 27 0 0 23 4 105 105  
19 L59 Mel Verhagen AVR’69 0 26 0 0 19 23 0 24 4 92 92  
20 925492 Gijs Baselmans AVR’69 26 30 20 0 0 0 0 0 3 76 76  
21 l268 Viggo Pronk OSS-VOLO 0 0 0 38 0 38 0 0 2 76 76  
22 l269 Thijs Rommens OSS-VOLO 0 0 0 27 0 29 0 0 2 56 56  
23 L65 Pepijn Nouwens Prins Hendrik 0 28 0 0 0 26 0 0 2 54 54  
24 867642 Stan Beenker Generaal Michaelis 28 0 0 0 0 0 24 0 2 52 52  
25 L44 Jip van den Oever Fortuna '67 0 27 0 0 0 24 0 0 2 51 51  
26 l216 Willem Hoeks Bergeijk 0 0 0 0 17 0 0 32 2 49 49  
27 L168 Tuur Steemans ARAC 0 0 45 0 0 0 0 0 1 45 45  
28 870221 Jasper Klok AVV 0 0 0 0 0 0 38 0 1 38 38  
29 L169 Tim Michiels ATH 0 0 38 0 0 0 0 0 1 38 38  
30 L231 Eef Wijkmans Astylos 0 0 0 0 38 0 0 0 1 38 38  
31 914420 Jimi Coolen GVAC 36 0 0 0 0 0 0 0 1 36 36  
32 907073 Jimmie Rijkers AVV 0 0 0 0 0 0 34 0 1 34 34  
33 891367 Axel Dijkman GVAC 32 0 0 0 0 0 0 0 1 32 32  
34 903467 Diede Kool AVV 0 0 0 0 0 0 32 0 1 32 32  
35 L170 Kevin Kersten ATH 0 0 28 0 0 0 0 0 1 28 28  
36 L232 Tobias Leermakers DES 0 0 0 0 26 0 0 0 1 26 26  
37 l328 Dave van der Heijden OSS-VOLO 0 0 0 26 0 0 0 0 1 26 26  
38 L171 Adam Kovacs-Borbas ATH 0 0 25 0 0 0 0 0 1 25 25  
39 L233 Nick Marquet DES 0 0 0 0 22 0 0 0 1 22 22  
40 l270 Casper Deij Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 21 0 0 1 21 21  
41 912651 Aaron van der Sloot Atletiek Oirschot 19 0 0 0 0 0 0 0 1 19 19  
42 L234 Bradley Vanhamond SACN 0 0 0 0 18 0 0 0 1 18 18  
43 l326 Teun van den Berk Atletiek Oirschot 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
44 l327 Stijn Vlugt OSS-VOLO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
       
                               
Jongens Pupillen A
        30 16 20 22 21 21 24 12        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 912428 Thijmen Mol GVAC 50 50 50 50 0 50 50 50 7 350 300  
2 946726 Biek Sterrenburg DES 38 40 36 38 45 40 40 45 8 322 248  
3 897890 Tim de Kok GVAC 45 0 45 45 0 45 0 40 5 220 220  
4 1008012 Bram Petra GVAC 20 29 28 16 40 34 30 38 8 235 199  
5 915058 Jari Kelders DES 26 28 30 16 30 26 24 34 8 214 174  
6 1028821 Tijs Blankers Atletiek Oirschot 22 30 26 16 28 24 29 0 7 175 159  
7 926365 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 28 0 29 0 32 28 0 36 5 153 153  
8 909616 Falco School GVAC 15 24 22 0 26 23 23 30 7 163 148  
9 1004049 Tom Sanders AVR’69 27 32 27 0 23 0 36 0 5 145 145  
10 909847 Kiran van Zomeren GVAC 36 0 32 0 38 0 34 0 4 140 140  
11 950735 Thijs van Loon AVR’69 12 0 24 0 22 25 22 29 6 134 134  
12 928291 Rik Janssen AVV 16 25 20 0 21 0 20 28 6 130 130  
13 1026969 Jan Meulendijks DES 13 0 19 16 19 22 21 32 7 142 129  
14 1015279 Lars Bertholet Eindhoven Atletiek 40 45 38 0 0 0 0 0 3 123 123  
15 925124 Wouter Kabel Eindhoven Atletiek 10 22 21 16 0 20 18 0 6 107 107  
16 912420 Thijs Pulles GVAC 14 23 23 0 0 0 0 27 4 87 87  
17 L8 Bas Kolen DES 34 0 0 0 27 0 26 0 3 87 87  
18 944187 Daan Waaijer GVAC 30 0 0 16 36 0 0 0 3 82 82  
19 L236 Owen van der Meijden GVAC 0 0 0 16 34 32 0 0 3 82 82  
20 923645 Jelle van Luijtelaar Atletiek Oirschot 9 0 18 16 18 0 15 0 5 76 76  
21 943295 Jelle Baselmans AVR’69 21 27 25 0 0 0 0 0 3 73 73  
22 L90 Tren Hoefnagel Fortuna '67 0 36 0 0 0 36 0 0 2 72 72  
23 908494 Kes van Dijk AVV 24 0 0 16 0 0 32 0 3 72 72  
24 1012835 Goos Sturkenboom AVV 29 0 0 0 0 0 38 0 2 67 67  
25 L235 Jayden Vanhamond SACN 0 0 0 0 50 0 0 0 1 50 50  
26 1003859 Vince van de Laak Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 0 45 0 1 45 45  
27 L237 Tijn Wouters DES 0 0 0 16 29 0 0 0 2 45 45  
28 949076 Sam van den Heuvel Eindhoven Atletiek 17 26 0 0 0 0 0 0 2 43 43  
29 1025517 Teun van Woerden AVV 0 0 0 0 0 0 16 26 2 42 42  
30 L190 Lars Crutzen Sprint 0 0 40 0 0 0 0 0 1 40 40  
31 L88 Teun Weenen Prins Hendrik 0 38 0 0 0 0 0 0 1 38 38  
32 l283 Tijn van den Bosch Prins Hendrik 0 0 0 0 0 38 0 0 1 38 38  
33 l287 Daan Toonders DES 0 0 0 16 0 21 0 0 2 37 37  
34 L191 Aron Kovacs-Borbas ATH 0 0 34 0 0 0 0 0 1 34 34  
35 L89 Thijmen v Berge Henegouwe Prins Hendrik 0 34 0 0 0 0 0 0 1 34 34  
36 918873 Jason Wichman Atletiek Oirschot 18 0 0 16 0 0 0 0 2 34 34  
37 l289 Pepijn Jansen OSS-VOLO 0 0 0 16 0 18 0 0 2 34 34  
38 909612 Vlad Popescu GVAC 32 0 0 0 0 0 0 0 1 32 32  
39 l284 Pepijn de Wit Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 30 0 0 1 30 30  
40 l285 Kilian Egberts Prins Hendrik 0 0 0 0 0 29 0 0 1 29 29  
41 1023814 Kasper van Hoof AVV 0 0 0 0 0 0 28 0 1 28 28  
42 936458 Giovanni Andricciola AVV 8 0 0 0 0 0 19 0 2 27 27  
43 1006053 Guus Verburg AVV 0 0 0 0 0 0 27 0 1 27 27  
44 l286 Tim van Lieshout Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 27 0 0 1 27 27  
45 932766 Coen Appel AVV 0 0 0 0 0 0 25 0 1 25 25  
46 1011728 Tom Vennat GVAC 25 0 0 0 0 0 0 0 1 25 25  
47 L238 Arthur Leermakers DES 0 0 0 0 25 0 0 0 1 25 25  
48 L239 Stijn van Uijrecht DES 0 0 0 0 24 0 0 0 1 24 24  
49 931960 Gijs Couwenberg AVV 23 0 0 0 0 0 0 0 1 23 23  
50 L240 Tjeerd Oomens DES 0 0 0 0 20 0 0 0 1 20 20  
51 1034144 Silvijn Vaassen GVAC 19 0 0 0 0 0 0 0 1 19 19  
52 l288 Gábor Peeters Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 19 0 0 1 19 19  
53 1019719 Samriguez Amo AVV 0 0 0 0 0 0 17 0 1 17 17  
54 L241 Freek Nent DES 0 0 0 0 17 0 0 0 1 17 17  
55 l290 Marijn Smits Eindhoven 0 0 0 0 0 17 0 0 1 17 17  
56 l348 Job Kramer Atletiek Oirschot 0 0 0 16 0 0 0 0 1 16 16  
57 l349 Lars van Sommeren OSS-VOLO 0 0 0 16 0 0 0 0 1 16 16  
58 l350 Vincent Ngai OSS-VOLO 0 0 0 16 0 0 0 0 1 16 16  
59 l351 Vygo Wolf Marvel 0 0 0 16 0 0 0 0 1 16 16  
60 l352 Luc Manshanden Eindhoven Atletiek 0 0 0 16 0 0 0 0 1 16 16  
61 l353 Ayman lamjaata OSS-VOLO 0 0 0 16 0 0 0 0 1 16 16  
62 674 Senn lagarde België 0 0 0 0 0 0 14 0 1 14 14  
63 909610 Skip van den Bisen GVAC 11 0 0 0 0 0 0 0 1 11 11  
 
Jongens Pupillen B
        15 15 14 12 9 14 11 6        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 1020577 Raffy Derks GVAC 0 34 45 50 50 50 50 50 7 329 295  
2 946133 Chris Lammers DES 40 45 50 36 45 40 45 45 8 346 270  
3 937221 Sebas Baken AVV 50 36 36 34 38 0 40 0 6 234 234  
4 947027 Sidney Hendrikx AVV 34 32 34 32 36 32 0 40 7 240 208  
5 950733 Luuk van den Borne AVR’69 38 29 29 0 34 34 32 0 6 196 196  
6 1024766 Jason Zwart Eindhoven Atletiek 28 25 27 0 29 0 34 36 6 179 179  
7 1024737 Francesco Fiorini Eindhoven Atletiek 45 38 40 0 0 0 0 38 4 161 161  
8 1032413 Ties Paridaans AVR’69 36 0 28 0 32 36 0 0 4 132 132  
9 L242 Tim Castelijns DES 0 0 0 38 40 45 0 0 3 123 123  
10 L10 Rowin Keeris DES 30 27 30 0 30 0 0 0 4 117 117  
11 1036573 Puk Soute GVAC 25 0 26 0 0 27 28 0 4 106 106  
12 946466 Casper Pulles GVAC 24 23 24 0 0 0 0 34 4 105 105  
13 1026968 Merijn van den Dungen DES 32 0 32 0 0 0 30 0 3 94 94  
14 L68 Remi Danklof Prins Hendrik 0 40 0 0 0 38 0 0 2 78 78  
15 L93 Wouter Nouwens Prins Hendrik 0 50 0 0 0 24 0 0 2 74 74  
16 1014850 Mick de Bie AVV 27 0 0 0 0 0 36 0 2 63 63  
17 l296 Frantisek Reznicek Eindhoven Atletiek 0 0 0 28 0 28 0 0 2 56 56  
18 L43 Jeroen van Dijk Prins Hendrik 0 26 0 0 0 29 0 0 2 55 55  
19 L80 Sem Bouten Prins Hendrik 0 24 0 0 0 30 0 0 2 54 54  
20 l343 Niek van Beurden Tilburg Road Runners 0 0 0 45 0 0 0 0 1 45 45  
21 l339 Jorg van Sommeren OSS-VOLO 0 0 0 40 0 0 0 0 1 40 40  
22 1006508 Vince de Greef AVV 0 0 0 0 0 0 38 0 1 38 38  
23 L181 Meel Steemans ARAC 0 0 38 0 0 0 0 0 1 38 38  
24 L75 Samuel Vlaanderen Prins Hendrik 0 30 0 0 0 0 0 0 1 30 30  
25 l340 Moos van Hamond OSS-VOLO 0 0 0 30 0 0 0 0 1 30 30  
26 1003316 Cedric Robert AVV 29 0 0 0 0 0 0 0 1 29 29  
27 1022510 Niels Haartsen AVV 0 0 0 0 0 0 29 0 1 29 29  
28 l341 Fiorini Francesco Eindhoven Atletiek 0 0 0 29 0 0 0 0 1 29 29  
29 L67 Philip Huijgen Prins Hendrik 0 28 0 0 0 0 0 0 1 28 28  
30 1043031 Finn Vereijken GVAC 0 0 0 0 0 0 27 0 1 27 27  
31 l342 Quyn Wolf Marvel 0 0 0 27 0 0 0 0 1 27 27  
32 946734 Tim Tonneijk GVAC 26 0 0 0 0 0 0 0 1 26 26  
33 l297 Sam van Houwelingen Generaal Michaelis 0 0 0 0 0 26 0 0 1 26 26  
34 l344 Kees Seelemeijer OSS-VOLO 0 0 0 26 0 0 0 0 1 26 26  
35 L182 Kris van Gompel AVR’69 0 0 25 0 0 0 0 0 1 25 25  
36 l298 Puk van Bleiswijk Eindhoven Atletiek 0 0 0 0 0 25 0 0 1 25 25  
37 1006814 Lorenzo Rossieau GVAC 23 0 0 0 0 0 0 0 1 23 23  
 
Jongens Pupillen C
        7 4 6 8 6 9 8 4        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 1008013 Thomas Petra GVAC 50 45 45 50 50 50 40 50 8 380 295  
2 1028822 Tom Blankers Atletiek Oirschot 45 50 50 45 40 36 45 45 8 356 280  
3 1036056 Siep Graat AVR’69 38 0 40 0 45 45 50 40 6 258 258  
4 937838 Ruben Janssen AVV 32 38 36 0 36 0 34 38 6 214 214  
5 950580 Pavlos Raijmakers AVV 36 0 38 0 0 0 38 0 3 112 112  
6 L243 Pepijn Castelijns DES 0 0 0 36 38 34 0 0 3 108 108  
7 l302 Julian Suurmond Generaal Michaelis 0 0 0 38 0 40 0 0 2 78 78  
8 l303 Jasper van Meer Generaal Michaelis 0 0 0 40 0 38 0 0 2 78 78  
9 L51 Len Swinnen Prins Hendrik 0 40 0 0 0 32 0 0 2 72 72  
10 l304 Niels van Vroenhoven Atletiek Oirschot 0 0 0 29 0 29 0 0 2 58 58  
11 1020578 Thieme Nuchelmans GVAC 40 0 0 0 0 0 0 0 1 40 40  
12 1014453 Pim Sjenitzer AVV 0 0 0 0 0 0 36 0 1 36 36  
13 942142 Andrei Popescu GVAC 34 0 0 0 0 0 0 0 1 34 34  
14 L177 Ebubekir Senal Eindhoven Atletiek 0 0 34 0 0 0 0 0 1 34 34  
15 L244 Jasper Meulenbroeks DES 0 0 0 0 34 0 0 0 1 34 34  
16 l336 Laurens Castelijns DES 0 0 0 34 0 0 0 0 1 34 34  
17 1016379 Mannes Aarts AVV 0 0 0 0 0 0 32 0 1 32 32  
18 l335 Mats Kooijman OSS-VOLO 0 0 0 32 0 0 0 0 1 32 32  
19 1033347 Pim Bokdam AVV 0 0 0 0 0 0 30 0 1 30 30  
20 l305 Roald Jansen OSS-VOLO 0 0 0 0 0 28 0 0 1 28 28  
 
Jongens Pupillen Mini
        7 7 8 4 7 7 10 6        
  Licentienummer Naam Vereniging                 Aantal gelopen Cumulatief 6 beste  
1 1004740 Roel van de Ven Atletiek Oirschot 50 50 50 40 38 40 50 40 8 358 280  
2 941986 Toby Verweel Eindhoven Atletiek 38 38 40 50 50 50 45 0 7 311 273  
3 1039320 Vincent Kamali Sarvestani Eindhoven Atletiek 0 0 45 45 45 45 40 45 6 265 265  
4 1036057 Finn Schaap AVR’69 45 0 38 0 40 38 38 50 6 249 249  
5 1036049 Jens Peijs AVR’69 36 40 36 0 36 36 0 38 6 222 222  
6 L11 Thomas van der Heijden DES 34 32 30 38 34 32 36 36 8 272 210  
7 1006052 Siem Baken AVV 40 36 32 0 0 0 34 0 4 142 142  
8 L39 Huub Caljouw Eindhoven Atletiek 0 34 34 0 0 0 0 0 2 68 68  
9 L245 Lars van den Borne AVR '69 0 0 0 0 32 34 0 0 2 66 66  
10 1035403 Daan Damen AVV 0 0 0 0 0 0 28 34 2 62 62  
11 L60 Merijn Weenen Prins Hendrik 0 45 0 0 0 0 0 0 1 45 45  
12 1006815 Kyano Rossieau GVAC 32 0 0 0 0 0 0 0 1 32 32  
13 1029499 Jelle Sjenitzer AVV 0 0 0 0 0 0 32 0 1 32 32  
14 1035402 Soulayman Ahmed AVV 0 0 0 0 0 0 30 0 1 30 30  
15 1025725 Colin Claessens AVV 0 0 0 0 0 0 29 0 1 29 29  

 

 

Overige wedstrijden in regio de Kempen

Best, elke 2e zondag van de maand, Conditio trimloop, georganiseerd door A.V. Gen. Michaelis in Best

 

Sint-Oedenrode, 16 juni, Vaderdaglopen, S.V. Fortuna '67 (inschrijving is geopend!)

Fortuna ‘67 vraagt uw aandacht voor het volgende:

Vanwege de reconstructie van de belangrijke verbindingsweg Sint-Oedenrode - Olland, heeft de gemeente een aantal wegen, die deel uitmaken van onze parkoersen op Vaderdag, als omleidingsroute aangegeven voor het verkeer.
Dit houdt in, dat wij van de gemeente dit jaar geen vergunning krijgen om onze Vaderdaglopen te organiseren op de voor u bekende parkoersen. Fortuna laat u echter niet in de steek.

Inmiddels hebben wij van de gemeente de vergunning gekregen om de Vaderdaglopen dit jaar in het kerkdorp Nijnsel te organiseren.

U kunt t/m zondagmorgen 16 juni voorinschrijven via inschrijven.nl en er is ook na-inschrijving op de wedstrijddag.

We zijn die dag te gast in het Zalencentrum de Beckart vlakbij start en finish.
Er is daar voldoende kleedruimte; douches zijn helaas niet aanwezig.

We hebben dezelfde afstanden als te doen gebruikelijk: 1.000, 2.000, 5.000, 10.000 m en de halve marathon. De halve marathon is dit jaar wel over 2 ronden van 10.000 m + een keerpunt in de 1e ronde om de resterende 1.098 m te verkrijgen.
Verder is het niet mogelijk gebleken om een parkoers van 2.500 m uit te zetten. Het wordt nu 2.000 m, waarbij 2x het parkoers van de 1.000 m wordt gelopen.
Inmiddels staan alle parkoersen op de website van de Vaderdaglopen: https://vaderdaglopen.fortuna67.nl.
De inschrijftarieven voor de 5.000, 10.000 m en de halve marathon wijzigen niet, die van de 1.000 en 2.000 m zijn met € 1,00 verhoogd tot € 3,00.
Het is ook kermis in Nijnsel, dat maakt het nog aangenamer, die dag.

Blijf deze website regelmatig raadplegen, zodat u ook de informatie omtrent kleed- en doucheruimten niet gaat missen.

In 2025 vinden onze Vaderdaglopen weer plaats op de vanouds bekende parkoersen.

Het Wedstrijd Organisatie Comité

 

Eindhoven, 21 augustus, De Hypotheker Beekloop, A.V. Eindhoven Atletiek

 

 

Belangrijke informatie

Privacy protocol

Reglement BK's en ZNK's

Interessante websites

Logo atletiekunie

 

 

Atletiek.nu